Kingitused, mis teevad kehale/hingele pai

Nagu teate, siis lisaks jõulukinkidele, sain ma vana aasta lõpu sees veel ka sünnipäeva kinke. Ma olen ju see õnnetuke, kes aasta viimasel päeval ilmale tuli. No ega ta enam nii väga kurvastav olegi, aga lapsena oli ikka paras piin - kõik aasta kingid korraga kätte ja siis ime pöialt terve aasta :D Täiskasvanuna on see eelis, et kui muul ajal kingiisu tuleb, siis tuleb ise osta (või mehele palju otseseid vihjeid teha).

Kuna see aasta tuli omajagu kinke, mis mingitpidi mu blogi temaatikaga kokku lähevad, siis mõtlesin kirja panna, mis ma endale sellist head ja kosutavat sain.

1. Spordiblogijate kink - tegime tervise-, trenni-, kaalujälgimisblogijatega omavahel loosipakid. Mulle tegi loosipaki Margit. Loosipakk oli megaarmsalt pakitud. Sain mitu korda pakki lahti harutada. Paki sees olid mõnes Pulsi batoonid (mu lemmikud, kes ei teaks, eks) ja kexid, niisutav huulepulk (selle koha pealt oli see nii rusikas silma auku kink, et mul JUST siis oli huuled täiega kuivad), jooksuvöö (selline korralik, kuhu mu tellisest telefon ka ilusti sisse mahub ja samas on laia vööga, mis minu jaoks on väga väga oluline) ja kinkekaart tema juurde pildistamiseks. No see viimane oli nii nii hea asi! Mulle meeldib pildistamas käia ja Margit on superhea fotograaf! Kui kinki kõrvaltseisja pilguga vaatasin, siis taipasin, et mind on vist väga lihtne "lugeda" (siinkohal ei mõtle ma mu blogi lugemist), sest asjad olid väga täppi pandud :)

2. Balance supertoidusegu - Ma olen juba väga pikalt tahtnud proovida, et mida need boost yourself´i supertoidusegud endast kujutavad. Seega andsin kingitoojale konkreetse lehe, kust midagi välja valida. Sain selle ja see on väga hea maitsega. Kuna hetkel on väike smuuti väljakutse käimas, siis kasutangi seda hoogsalt ja igapäevaselt.

3. jooksud - halloo! See vist poleks õige sünnipäev, kui ma mõnda jooksupääset kingiks ei saaks :D Sain see aasta kahele jooksule pääsme. Üks oli Pekist priiks, kus käisin tegelikult juba enne sünnipäeva (kirjutasin sellest SIIN). Teine jooks, mille pääsme sain, on Rapla Selveri jooks ja distantsiks 10km. Kuna mul on plaan (jah, mul on mingi plaan jooksude koha pealt, aga seda pole siia veel kirja saanud) joosta seal oma 10km uus rekord, siis tahtsin just seda jooksu endale kingituseks :)

4. korralik voodipesu ja tekk - Olen aru saanud, et uni on üks ütlemata oluline asi kogu treenimise ja toitumise virrvarris. Priit on ka sellest aru saanud (pigem sai ta aru sellest, et me ei mahu ühe teki all, sest ma kakun teki kogu aeg endale). Nii nad kinkisid mulle uue teki ja sellega koos siis juba ka uue voodipesu :) Ma veel pole seda proovinud, sest meil magamistoas remont ja magame maas madratsil. Kuidagi kahju hakkas seda uut tekki kohe niimoodi trööpama hakata :D

5. IQ mängud - ma panin blogijate loosipaki ühe IQ mängu ja see hakkas mulle endale nii väga meeldima, et lasin endale ka sellise jõuluvanal tuua :D Sain lausa kaks, seega olin vist väga tubli laps eelmine aasta. Muideks Smart Games loogika mängudel on niiiii suur valik ja need on kõik väga lahedad, kui vähegi selline loogika teema meeldib.

Lisaks sain ma veel muidugi hunnikus kommi ja šokolaadi. Suurem osa on neist veel kapis alles. Jaa, see on uus oskus mul - ma ei söögi kõike magusat kohe ära, mis kodus vedeleb :D Hoian seda magusat nii kaua, kui iseloom vastu peab või tuleb keegi, kes neid himustab (aga rafaellod ja ühe pähkli šokolaadi hoian küll endale maiustamiseks parematel aegadel!).

Kuna nüüd tuleb jälle ju aasta oodata kinkidega, siis ma ütlen juba ette ära, et ma vana pätt hakkan endale aasta lõikes kinke tegema. Ikkagi viimane aasta olla veel noor (ehk kahekümnendates)! Seda aastakümmet tuleb veel tähistada kuniks seda on ja uus tuleb ikka pauguga vastu võtta! Sellest mida ma tahan uuel aastal ära teha, kirjutan juba kunagi hiljem :)


Comments