Uued maitsed vol 1

Olen viimase kuu jooksul erinevaid uusi ja seni proovimata vanu tooteid katsetanud. Mõtlesin need kõik kokku korjata ja nendest mõned maitsekatsetuste postitused. Tänases postituses kirjutan Profeel jogurtijookidest.

Valio tõi turule kolm PROfeel jogurtijooki - mustika, banaani ja caramel-latte maitseline. Kuigi kohvi ma ei joo, siis huvi pärast sai kõik kolm ikka ära proovitud. Kuna PROfeel kohupiimad ja jogurtid on jätkuvalt aegajalt mu toidulaual olemas, siis lootsin leida miskit head, mida tööle või kooli kaasa haarata. Etteruttavalt võin öelda, et üks nendest kolmest seda eesmärki ka täitma juba hakkas.

Kõige jubedama maitsega minu jaoks oli see caramel-latte maitseline jogurtijook. Arvata muidugi olgi, sest kohvi ma ju ei joo ja karamell ilma soolaka lisamaitseta) pole minu lemmikmaitsete hulgas. Ära ma selle jõin, aga uuesti ei ostaks mitte mingil juhul.

Teisele kohale jäi banaanimaitseline jook. Maitselt meenutas ta banaanimaitselist PROfeel kohupiimakreemi (huvitav küll miks, eks :D). Ei midagi erilist ja täitsa joodav, aga täishinna eest ostma ei kutsu. Soodushinnaga vahelduseks võib võtta ka.

Esimesele kohale minu maitsemeele kohaselt jäi mustika PROFeel jogurtijook. Kui kerge lisamaik kõrvale jätta, siis on hea ja mõnus vahepala, mida kotti visata. Kindlasti mitte nüüd igapäevaselt ja kogu aeg, aga aegajalt hakkab kindlasti see jook mu toidulaual kohta leidma.


Üldine hinnang uutele toodetele on minu poolt positiivne. Minu meelest on Valio iga järgneva PROfeel tootega ennast arendanud. Muideks PROfeel kohupiimadest kirjutasin ma SIIN ja jogurtitest SIIN.  Kõigist PROfeel toodest võib mu toidulaualt leida tihedamalt kirsimaitselist (seda maitseproovi postituses pole, sest see uuem maitse) kohupiimakreemi, ahjuõuna jogurtit ja mustika jogurtijooki.

Olete ka ära maitsenud uued tooted? Kuidas teile maitsesid?


Comments

 1. Ma ei ole proovinud ja ilmselt ei proovi ka, sest pole jogurti sõber. Vahel võtan vaid keefiri ja segan sinna sisse midagi.
  Klikkasin kohupiimade postitusele ka. Mingi aeg sügisel ma ostsin neid endale vahepalaks ja esialgu tundus isegi päris Ok, aga ühel momendil hakkasin seda tehislikku magustajat tundma ja pärast seda ei taha neid enam. Muidu tol ajal meeldis ka ainult banaani oma. Magustajate suhtes ole mingi väga tundlik, eriti stevia suhtes.
  Vahel atahks süüa kohupiimakreemi või miskit, aga kõik tavalised on liiga magusad (ja üleliigset suhkrut täis). Lepin siis keefiri, kreeka jogurti ja skyr on ka hea, kõigele saab marju juurde segada. :)

  Isegi proteeinikohukese proovisin lõpuks ära... emotsioone polnud.

  ReplyDelete
 2. Ma olen suur kohvisõber ja see kohvimaitseline jook on minumeelest täielik põrumine. Mina ei suutnud seda lõpuni ka juua, sest nii tugev kõrvalmaitse oli. Ma isegi ei saanud aru, mis häiris, aga uuesti ostma ei lähe. Mustika oma proovisin ka.. kokkuvõttes ma arvan, et ei leia seda toodet mu ostukorvis eriti, natuke kahju isegi, sest ootused olid kõrged. Nende toodetest jäävad ikka jogurtid vast ainult ostukorvi. :(

  ReplyDelete

Post a Comment