Eesti BlogiAuhinnad 2018 (EBA)

Ma peaks praegu üldse pakkima, sest lähme homme Soome (mis on meie kõigi viie jaoks esimene kord seda maad külastada ja laevaga sõita). Aga ma ei viitsi seda teha, seega kirjutan millesti "hulga olulisemast" - ehk siis EBAst.
Sel aastal on jälle tulemas blogi auhindade jagamine. Eelmistel aastatel olen huviga oodanud, et millal saab kandideerida ja millal tuleb hääletamine. Üldse selle ürituse ümber on olnud selline suur elevus ja ootusärevus. Sel aastal aga tuli see kandideerimise algus kui taevast. Üldse polnud valmis, et nüüd ja kohe saab juba ennast kandideerida. Polnud ärevust vaid pigem möhhh emotsioon.

Ma ei teagi millest selline emotsioon tulenes. Kui nüüd sügavalt endasse vaadata, siis minu jaoks hetkel ei ole see lihtsalt oluline. Kuna mul on viimasel ajal blogimises suhteliselt nirusti läinud (vähemalt oma KJ valdkonnas), siis ma väga ennast kandidaadina ei näe ka. Kui juba ise sisimas ei tunne, et võiks, siis ei hakkagi kandideerima.

Jah, tegin otsuse, et jätan see aasta kandideerimise vahele. Olen ootaval seisukohal, et ehk järgmine aasta olen jälle konkureerimiseks valmis, aga täna ja praegu ma seda pole. Well, kui nüüd aus olla, siis ma peaks üldse veebruaris blogimise lõpetama (kes on lugenud ja mäletab, see teab miks). Aga ma võtsin Mariliisi nõu kuulda ja ma lihtsalt ei pea enam kaalujälgimisblogi :D Hakkan hoopiski rohkem oma ultratreeninguid kajastama ( ja kaalukaotus on loodetavasti üks kõrvalmõju, mis nende treeningutega tuleb).

Tol hetkel seda lubadust andes ei osanud ma unes ka näha, et asjad lähevad nii, nagu nad läksid. Nii et ma ei taha end karistada kuidagi asjade eest, millest minul jõud üle ei käinud (kohati ei käi ka veel praegugi, aga ma näen vaeva).

Kui nüüd EBAst veel rääkida, siis on mingis mõttes isegi tore olla kõrvalt vaataja. Elada kaasa neile, keda ise lugemas käin. Hääletada ilma, et peaks ise tegelema häälte kogumise poolega. Nii et ma olen oma otsusega täiesti rahul :)

Ja viimaseks - tegelikult on mul hea põhjus ka, miks ma osaleda ei saa. Nimelt on kandideerimisel linnukese koht, kus pead kinnitama, et sa saad 16. juunil kohale minna. Ma kohe kindlasti ei saa! Esiteks on järgmisel päeval võistlus ja samal päeval on üks teine oluline võistlus, kus ise küll ei osale, aga vaimselt olen rajal kaasas küll! Nii et pole aega mõelda meigile, soengule või kohale jõudmisele.


Comments

 1. Mina ka ei osale. Osalt selle pärast, et pole ka blogiga seal kus peaks. Teisalt... eelmine aasta jättis nii paha maigu suhu ja kuigi üritus ise võib hea eesmärgiga olla, siis sel aastal ma lihtsalt eo soovi korraldajate pärast ka osaleda. Üleüldse kaldun ma arvama, et sel aastal on neid "vanemaid ja tuntumaid" blogijaid vähem ja pigem figureerivad uued mäod, kes pildile tahavad saada.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Võib nii minna küll, sest ma tean (vähemalt spordiblogijate seast) päris mitut, kes see aasta kaasa ei löö. Võib olla kuidagi ammendanud ka üritus (iseenesest ju praegu iga aastaga kuidagi magedamaks läinud korralduslik pool). Ainult kahju on, et meil seltskondlik üritus ära jääb :D

   Delete
 2. Jaaa, kirjuta rohkem ultratreeningutest, seda oleks põnev jälgida! :)
  Aga ma ise ei tea ka, kas kandideerin seal või mitte. Eelmine aasta jäi tõesti halb maik juurde, võib-olla on tõesti asi end lihtsalt ammendanud. Ja hääletamine on ka sel aastal eriti raske - kuidas ma oma kõikide lemmikspordiblogide vahel selle ühe valin??? :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. No ma järgmise nädalaga alustan nö ametlikult :D See nädal juba sai küll eesmärk pandud, et kolm jooksu nädalas peab tulema, aga järgmisest nädalas teadlikumalt seatud eesmärgid jooksudel ja ka muu trenni suhtes :)

   Hääletamine on jah raske. Muud blogid väga ei huvita, aga no spordiblogijate seas ei oska küll otsustada kes saab hääle ja kes mitte :) Seda enam on mul hea meel, et ma ise nende kandideerijate seas ei ole.

   Delete
 3. Esiteks, kurat kui hea, et ma sellise päästrõnga viskasin, tookord küll naljaga. Ma ei tea, kui sa ei blogiks enam :O
  Aga see EBA 2018 jutt on küll nukker. Ma olen millestki vist ilma jäãnud, kuna minu meelest on EBA jätkuvalt lõbus ja meelelahutuslik ja ma põnevusega ootan, kuidas mul seekord läheb. Eks ma ju tean, et Porgandi, Loora ja Helena vastu ei saa, kuid tuntust ja toetust olen iga aastaga EBAlt küll juurde saanud. Mul on ikka eesmärk rohkemate inimeste juurde jõuda. Meie perele on ka EBA alati selline suursündmus. Kõik koos sõidame Tallinnasse ja värki. Ma ei jääks kindlasti sellest melust kõrvale. Aga eks me oleme ilmselgelt kõik erinevad ja see on ka ju normaalne.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Minu puhul on ilmselt EBA kuidagi tagaplaanil praegu. Mu jaoks on hetkel olulisem enda sees asjad korda saada ja siis jälle püüda lugejatele rohkem midagi pakkuda. Eks see EBA ikka ole ju parimate välja selgitamine ja mu enda arust poleks aus end üles kandideerida, kui ma ise arvan, et ma pole väärt kohta esikolmikus (no ilmselt sinna ei saaks nagunii aga saad pointile pihta).

   Ühisest õhtust jääks ma ilma ka siis, kui see ma kandideeriks, sest kuupäev kohe üldse ei sobi. Aga loodan, et järgmine aasta olen jälle hoos ja kandideerimas, sest üritus kui selline (kui korraldus on hästi läbi mõeldud ja sujuv) omab kohta meie blogimaastikul :)

   Delete
 4. Mina ka ei kandideeri, sest esiteks on mul sellel päeva IM võistlus ja kohale nkn tulla ei saa :) No ja lisaks ma kuidagi ei tunne, et tahaksin kandideerida see aasta :) Ilmale on tulnud uut ja lahedat kraami, kes elueest võitlevad häälte eest...mina aga ei viitsi ja siis pole nagu ka pointi kandideerida :)
  aga me teeme oma date ja siis saame ka koos aegaveeta :)

  ReplyDelete

Post a Comment