Uued maitsed vol 2 - LOHILO

Ma olen LOHILO jäätiste koha pealt ilmselt väga hiljaks jäänud maitseelamuste jagamise suhtes ja enamus on need ise ka ära proovinud. Aga ehk mõni pole ja saab siit innustust või kindlustunnet, et kas on mõistlik osta või mitte. Kes juba on maitsenud, saab võrrelda enda maitsemeelt minu omaga.

Jaanuarikuus olid LOHILO jäätised nii maksimarketis kui ka rimis soodushinnaga. Esimeses oli eriti soodne, kui maksti säästukaart plussiga. Kui tavahind on mind ikka tagasi hoidnud, et kõik kättesaadavad maitsed ära proovida, siis nüüd sai neid jäätiseid külmkappi varutud kohe kotiga. Maksimarketist üht maitset ei müüdud, seega olin päris õnnelik, kui rimi sooduka ajal õde helistas ja ütles, et seal on see neljas maitse olemas.

Esimene sort, mida proovisin, oli double chocolate. See oli see moment, kus ma otsustasin, et teised maitsed tuleb ka kindlasti ära proovida. Kellele tume šokolaad väga ei maitse, siis tema võib olla ei saa selle jäätise võlust nii väga arugi, aga mulle, kes ma ARMASTAN tumedat šokolaadi, oli see nagu taevane paitus.

Teisena läks proovimisele salted caramel. Seda olin tuttavate käest kuulnud kui kõige paremat. Kuna esimene proovitud jäätis oli nii hea mulje jätnud, siis ootasin sellest mingit plahvatuslikku maitset. Ei saa öelda, et ma pettusin maitses, kuid seda vauuu- momenti ma sellest ka ei saanud. Mulle väga maitseb soolase karamelli maitselised jäätised, koogid ja muud maiused, aga sellest jäätisest mina seda "10 punkti 10st" elamust kätte ei saanud.

allikas: kaubamaja.ee

Kolmandana proovisin cookie dough jäätist. Sellele ma lähenesin  väikse negatiivse eelarvamusega, sest seni kõik tooted, mis peaks olema küpsise maitselised, pole just eriti seda olnud. Ka koguseliselt olin seda kõige vähem koju ostnud (siiski rohkem kui ühe topsi). Maitse üllatas mind siiski positiivselt. Küpsise maitse oli täiesti olemas! Minu maitsemeeltele oli see isegi meeldivam, kui salted caramel.

Viimasena maitsesin rimist leitud chocolate peanut jäätise. Maitselt oli ta hea, kuid kuidagi erksalt ta mulle meelde ei jäänud. Võib olla oli asi ka selles, et seda maitset sain proovida ainult ühe topsikutäie, aga teisi veidi rohkem :D

Kokkuvõttes võib öelda, et need on HEAD jäätised! Isegi tunduvalt paremad, kui  paljud nö tavalised jäätised. Kui ma varem pigem pelgasin nende ostmist suhteliselt krõbeda hinna pärast, siis nüüd ootan huviga, kui jälle kuskil soodukas on, et külmkapp täis varuda!

Ma tean, et LOHILOl tegelikult on maitseid veel (chocolate brownie, caramel chocolate, cinnamon bun, banana split) ja isegi pulgajäätis, aga nendeni ma pole veel jõudnud. Kas ei müüda meie lähedal poodides või ei müüda Eestis üldse.  Hetkel muidugi kava ei luba ka neid süüa (esimesed 30 päeva tuleb eriti täpselt kavas kinni olla), aga küll ma need ka ära maitsen :)


Comments