Veebruari väljakutse kokkuvõte

Esitasin endale veebruari alguses väljakutse. Eesmärk oli iga hommik teha endast selfie ja panna kirja üks asi, mis mulle enda juures meeldib. Selfie´dega oli selline lugu, et kuna ma vahepeal vahetasin telefoni, siis mõned läksid kaduma. Pealegi ma nägin nendel ikka nii jube välja, et ma teile üles poleks ikka pannud :D :D  Aga enda kohta 28 asja sain küll kirja pandud ja neid ma jagan teiega.


1.veebruar - Ma olen hea organiseerija. Mulle meeldib üritusi ja kokkusaamisi planeerida. Kuigi ma võin ka paras närvipundar selle planeerimise ajal olla, siis sellest olenemata naudin ma seda protsessi väga.

2.veebruar - Mul on ilus naeratus. Seda on mulle öeldud väga palju. Ju siis on tõsi :D


3.veebruar - Ma olen suutnud ära joosta maratoni! See on saavutus omaette. Vähemalt inimesele, kes on terve oma täiskasvanuea olnud tugevalt ülekaaluline ja väga spordikauge inimene (kuni "ilmutuseni", mis jooksmise võlusid tutvustas)

4.veebruar - Siin läks raskeks.... mmm.... täna ei taha kuidagi kiitused enda suunas tulla. Hmm... No ütleme nii, et ma olen lahtise peaga. Enamasti ei pea ma väga tuupima, et asjad selgeks saada. Kuni gümnaasiumi lõpuni vähemalt ma ei teadnud, mis see hull tuupimine on. Ülikooli ajaks olin juba osa ajust ära imetanud ja see andis vahel ikka tunda :D

5.veebruar - Mulle meeldib mu kangekaelsus ja tahtmine mitte alla anda. Isegi kui sada korda kukun (hmmm, me saime kõik aru kuhu sihin eks) tõusen ma püsti ja üritan edasi rühkida.

6.veebruar -  Ma olen rõõmsameelne inimene. Kui mul just parajast must masendus peal ei ole, siis ma mõtlen roosades toonides. Välja see küll tihti ei paista, sest oma mõtetes olles muutub mu nägu täiesti tundetuks või isegi pigem kurvaks/kurjaks. Aga ma tegelikult enamasti olen sees rõõmus :)

7.veebruar - ma olen täitsa paraja pikkusega. Pole kunagi tahtnud olla pikem, aga samas lühem nagu ka mitte. Siinkohal vist peaks tänama geene või midagi. Ise ilmselgelt selle eest au võtta ei saa :D

8.veebruar - mul on ilusad õlad. Muidugi oleks nad hulga ilusamad, kui nad oleks treenitumad ja neid ei kataks pehme kihike, aga arvestades mu praegust vormi/kaalu, siis õlad on need kehaosad, millega kõige enam olen rahul :)


9.veebruar - Mul on ilusad rohelised silmad. Kuigi mu kulmudele ja ripsmetele eriti värvi pole antud ja ma pean käima neid korra kuus "poputamas" Anu juures, siis silmade värviga olen igati rahul.

10.veebruar - Ma olen sünnitanud nii tublid lapsed! Mareli esines Tartus tšello festivalil ja väga uhke tunne oli ikka nii tubli tüdruku ema olla!

11.veebruar - Oeh, no ei tule täna kohe mitte siia midagi... Paneme siis nii, et ma olen elus leidnud omale töö, mida ma tahan teha. Haridus pole veel see, mis võiks aga ma olen sinnapoole teel :)

12.veebruar - Mul on head kombed. Vähemalt tänapäeva noorte mõistes olen ma ikka kordades viisakam käituja kui keskmine inimene :D :D

13.veebruar - Ma olen elus palju saavutanud! Mul on pere, kodu, hea töö.

14.veebruar -  Ma olen ilus! Sõbrapäeva puhul võib sellist komplimenti endale öelda küll :)

15.veebruar - Ma armastan tantsida. Ma arvan, et see on inimese juures üks väga tore omadus! Ma tantsin pidevalt kodus omaette.. Priit ei tantsi mitte üks samm. Seega ei õnnestu kodust väljaspool tantsimine kohe üldse ja pean oma tantsuarmastust kodus harrastama.


16.veebruar - Ma olen  kaastundlik inimene. Ma ei saa vaadata kodutute kasside ja koerte pilte või lugeda jutte haigetest lastest. Ma võtan kõik hinge ja kannan neid veel pikalt endaga. Kuigi see tundub ühtpidi mitte kõige parem omadus, siis tegelikult on see just väga hea omadus.

17.veebruar - Mul hakkab tekkima kann! :D Nali naljaks ja võib olla ma kujutan endale seda ette, aga minu meelest hakkab nagu LÕPUKS midagi välja kujunema seal tagapool :D

18.veebruar - Ma olen lahke inimene. Ma tahan teisi aidata. Ma tahan, et nad tunneks rahulolu. Ei mõtle ainult enda lapsi või pere, vaid üldse inimesed.

19.veebruar - Ma suudan ärgata kell 5 üles ainult selle pärast, et trenni teha. Alguses oli see muidugi raske, nüüd juba tavapärane hommik. Vahel ei teegi trenni, aga ärkan üles ikka varem. Hoiame harjumust, sest varsti tuleb hommikuti jooksmas käima hakata! (edit: nüüd juba käingi :D)

20.veebruar - Ma olen tugev! Kui tänase päeva suusin üle elada ilma alla andmata, siis suudan veel kaugele minna!

21.veebruar  - Mul on olemas hobi, mida ma armastan. Olgugi, et vahel tuleb perioode, kus ma jooksen harvem, kui muidu, siis on see tegevus üks nendest, mis on kui teraapia ja trenn koos.

22.veebruar -  Mul on hullult armsad varbad! Olgu, väga naljakad varbad, sest nad on väiksed nagu väikse lapse omad, aga minu meelest ikkagi nunnud :D

23.veebruar - Ma olen hea ajaplaneerija. Ma suudan oma päevakava enamasti nii palju sättida, et saaks tehtud rohkem, kui esimese pilguga sellesse päeva võiks mahtuda. Siin aitab väga palju ka nõuanne mittte teha tühje käike (ehk lihtsustatult öeldes, kui kuhugi lähed ühel põhjusel, siis leia põhjus ka tagasitulemiseks mitte ära tule tühjade kätega tagasi).

24.veebruar - Ma armastan Eestit! Arvestades, kui palju negatiivsust on meie väikse riigi suhtes, siis ma arvan, et Eestile tuleb ainult kasuks, kui mõni inimene julgeb välja öelda, et armastab seda riiki oma plusside ja miinustega!

25.  veebruar - Täitsa kena vaatepilt vaadatab mulle peeglist vastu! Ma olen enamvähem üle saanud aasta lõpus tekkinud negatiivsusest enda keha vastu!

26.veebruar - Ma julgen unistada! Öeldakse ju, et kui sa suudad sellest unistada, siis sa suudad seda ka teha. Nii et unistan julgelt!

27.veebruar - kui ma midagi tahan, siis ma seda ka teen! Olgugi, et õues oli külma rohkem, kui sügavkülmikus, aga ma läksin õue, sest mul oli eesmärk mitte jätte ühtki hommikut vahele!

28.veebruar - Ma olen ilus inimene seest kui ka väljast! Ma olen üle saanud täielikult oma negatiivsusest enda vastu!


Comments

  1. Nii tore väljakutse! Peaks kohe ise ka midagi sellist tegema.

    ReplyDelete
    Replies
    1. See on üks tore väljakutse jah :) eriti vajalik, kui tahad natuke sügavamalt endasse vaadata ja enesehinnangut tõsta :)

      Delete

Post a Comment