Nike Training Day 2018

Eile oli Tallinnas Nike Training Day.  Kuigi ma tahtsin sinna minna juba alates sellest ajast peale, kui see üritus välja kuulutati, siis ma otsustasin see aasta kooner olla ja mitte piletit osta. Olgugi, et päevikusse oli see mul ammu ilma 18. märtsi peale kirja pandud.
Minu õnneks tuli Facebook´i seinale teade, et ajakiri Jooksja otsib enda lauda müügiinimesi, kes tegeleks ajakirja tellimuste tegemise ja info jagamisega. Tasuks oli muude asjade seas ka pääse üritusele. Kirjutasin ja kuigi alguses oli natuke segadust, et kuidas ma täpselt sinna saan ja pärast koju tagasi, siis lõpuks sain kõik paika ja minek oli kindel.


Tallinnasse sain ma Viigiga, kes viskas mu Regiina juurde hommikul. Sealt läksime edasi juba Saku Suurhalli juurde. Sisse saamisega oli omaette lugu ja mõtlesime Regiinaga, et sel hommikul oleks võinud küll kes tahes meie kombel sisse jalutada, kinkekoti võtta ja sama rõõmsalt välja minna (muidugi ma ei tea, miks ta oleks pidanud seda kotti tahtma, sest midagi suurt seal sees polnud, aga siiski - võimalus oli täiesti olemas).Üritus ise oli silma järgi vaadates väiksem ja rahulikum. Rahvast oli vähem, ei pidanud kuskilt end läbi pressima ja saime omad trennid kätte, mida tahtsime. Päeva jooksul Jooksja töö kõrvalt jõudsin teha kolm trenni  - treeneritele mõeldud "soojendus"trenn Tair Lissaueri juhendamisel, step Luciano Mottola juhendamisel ja total body Eva Ottase juhendamisel. Oleks tahtnud ka spinningusse minna, aga polnud rohkem aega ja tahtsin end puhtaks kasida enne, kui letti läksin.


Esimene trenn oli väga äge. Piisavalt raske, võttis jalad tudisema, aga samas päris ära ei tapnud. Kaloreid kulus ka omajagu, lausa 349. Alguses ma mõtlesin, et ma olen ikka väga valele üritusele sattunud, sest ma olen kõigi teistega võrreldes nii nõrk, aga lõpus Regiina teatatud "aga see oli ju treeneritele mõeldud" lause päästis mu päeva :D

Teine trenn oli selline, mida ma kunagi varem polnud teinud. Olime seal Regiinaga ainukesed päris algajad ja seda oli kohe väga tunda. Ma muidu pole oma tantsukordinatsiooni kõige kehvemaks pidanud, aga stepis pidin korduvalt selle olemasolu kahtluse alla seadma. Eks mängis rolli ka see, et olime ruumi taga otsas ja liigutusi pidime eelkõige eespool seisjate järgi tegema.


Stepi kõige parem osa oli Regiina. Ausalt, see trenn oleks ilma tema näoilmeteta olnud 10x igavam. Iga kord kui ma ta poole vaatasin oli ta selline "wtf" näoga, et mul läks kõik ka sassi ja lihtsalt naersin.  Kaloreid saime selle pooltunniga põletatud 244, seega täitsa trenni mõõdu andis asi välja.

Kolmas ja kõige tapvam trenn oli Ev Ottase ja ühe mehe juhendatud total body. Kuna alguses läks meeletu aeg sellega, et trenn oli üle bronnitud ja paljud jäid oma kohast ilma, siis ei saanud me ei soojendust ega venitust. Täie rauaga algusest lõpuni pussitamist. Mu keskmine pulss oli 156 ja kalorikulu 384kcal 36 minuti jooksul. Nii et päris julm eks. Eriti kui ma olen harjunud niimoodi vaikselt kulgema mööda jooksuradasid.


Ootamatult oli kell juba nii palju saanud, et tuli minna pesema. Minul algas töö 15-st, Regiinal 14-st. Seega ma sain lubada endale rahulikku dušši all ligunemist ja banaani-pähkli pausi. Seejärel ka degusteerimise ringi. Muideks ma ei ostnud see aasta üldse batoone endale kaasa. Aga skoorisin endale magneesiumi, mis kodus oligi just otsa saanud.

Ülejäänud aja üritusest olin Jooksja letis :) Lõpus oli inimesi ikka kohe ülimalt vähe, seega tööd sain väga vähe teha. Õhtul tuli Priit ka Tallinna ja käisime ostsime lõpuks endale külmkapi ära. Pidin pliidi ja kaalu ka ostma, aga rahast hakkas kahju :D Las need siis jääda järgmiseks korraks :)

Järgmise aasta ürituselt ootan sama rahulikku olemist, aga veidi paremat korraldust trennides, et poleks sellist üle broneerimist. Samuti võiks müügilette olla rohkem, sest kui eritrennidesse aega broneerida ei jõua, siis saaks vähemalt puhkepauside ajal uudistada uut ja huvitavat.

PS! Ühe huvitava leiu ma tegelikult leidsin küll. BE MORE supertoidupulbrid. Nende kohta mõtlesin küll natuke rohkem uurida, sest maitseliselt olid need päris head (muidugi kodus smuuti kombo paneks ise kokku), mis seal pakuti.


Comments

  1. Tore kuulda, et supertoidupulbrid meeldisid - Kirjuta meile palun Instagramis ning saan teha ka armsa shoutouti eest kerge vastutuleku :)

    ReplyDelete

Post a Comment