Ultratreeningud - nädalakava nr1

Ilmselt kõik on tuttavad nädala kokkuvõtetega, kui käsil on mingi suurema eesmärgi nimel treenimine. Ma mõtlesin, et ma olen eriline rebel ja teen seekord hoopis teistpidi. Ma hakkan ette kirjutama, mis on eesoleval nädalal plaanis. Seega pidin juba pühapäeval siia oma selle nädala plaani üles panema, aga kuna koolitööd arvasid, et mu aeg on ainult nende oma, siis tuleb see postitus täna.
Siin tegelikult on kaks põhjust, miks ma seekord just nii pidi postitan nädala trennid. Esiteks on äkki seal kuskil keegi, kes mõtleb, et päris lahe mõte oleks Marist kasvõi omaette vaikselt (aga võib ka kõvasti karjuda :D) toetada ja võtta mõtetes tema trennidega kampa. 

Teine eesmärk on olla endale kubjas. Kui ma olen siia välja kirjutanud oma plaanid, siis on üks ora tagumikus juures, et kõik tehtud ka saaks. No nii kauks vähemalt, kuni treeneri kavaga pihta hakkan (ma ilmselt ikka varsti tellin selle ka endale, sest muidu ma ei jõua kuhugi). 

Aga nii, siin on minu selle nädala kava: 
Esmaspäev - puhkepäev 
Teisipäev - 1 tund intervalljooksu (4min kuni 145 pulsiga, seejärel 15 sekundit spurti)
Kolmapäev - 1 tund jõusaali (ei jää lindile jooksma!) 
Neljapäev - 7km 150-160 pulsiga jooksu 
Reede - 1 tund ujumist (kui ei saa, siis kõnd) 
Laupäev - puhkepäev 
Pühapäev - 11km rahulikku jooksu 

Tänane trenn sai tehtud. Vihma sadas ja sada häda tahtis peale tulla, kui pidin autost välja minema, aga kui juba esimesed sammud said tehtud, siis tuli kevade tunne peale ja jooks oli väga mõnus. Ajaliselt oli mul täpselt 60 minutit aega, sest käisin jooksmas laste muusikakooli ajal ja tagavara aeg, mis oli arvestatud, läks toetuse avalduse täitmise peale ära :D Nii et jah, ajaplaneerimine missugune. 

Homme on jõusaali päev ja üritan siis kardio-aparaatidest eemale hoida ja rohkem jõutrenni teha. Tund ei ole iseenesest väga pikk aeg, seega vaatame kuidas selle ajaga seal täpsemalt saab. 

Neljapäeval ilmselt tuleb jälle muusikakooli ajal jooksma minna. Või siis enne, sest jooks ei tohiks ju väga pikk tulla, alla tunni ikka. Eks näis kuidas välja tuleb ajaga. 


Reedega on selline lugu, et ma olen õhtuni koolis. Ma hea meelega jääks üldse ööseks Tartusse (vihje: tartlased, pakkuge mulle öömaja), aga ma pole selle koha pealt veel üldse kindel, et mis saab. Kui saan Tartusse öömaja, siis kindlasti läheks Aurasse, aga kui ei saa, siis pean ilmselt varahommikul kõndima minema. 

Laupäeval on jälle koolipäev ja siis tahaks puhata ja mängida (loe: õppida). Aga kuna pühapäeval on selline üritus nagu Nike Training Day ja ma ikka natuke mõtlen veel sinna minna, siis äkki ma pean tegema oma jooksu laupäeval ära... Aga see on imeõrn võimalus, et asjad nii välja mängivad. Seega ei hakanud ka plaanis midagi muutma, vaid eeldan, et ma siiski laupäeval puhkan ja jooksen pühapäeval :D 

Järgmise nädala kava juba loodetavast pühapäeval ;) Ja siis saan öelda ka, kui hästi see plaani täitmine välja kukkus. 

PS! Kas keegi pole siis juba ära moositud, et võiks minuga sügisel ultrat jooksma tulla??? :D 


Comments

 1. Hei!
  Kus koolis käid, mida õpid? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tartu Ülikoolis eripedagoogikat õpin magistrantuuris ;)

   Delete
 2. Mis jooksule sa ultrat jooksma lähed? Ma võin kaasa tulla aga raja äärde ergutama oleks maksimum. :D :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ilmselt Sillamäe 100km võistlusele. Mul valikus see või haanja100, esimene kallim aga siledamal maastikul 😁

   Delete
 3. Ma Tartus ja meeleldi pakun öömaja, kui sulle sobib suure toa lahtikäiv diivan :) mul on külaliste padjad ka natu nirud, aga magatud saab. Anna teada, kui soovid :)

  ReplyDelete

Post a Comment