18 nädalat Sillamäe 24h jooksuni

Kuigi selle nädala trennid pole veel kõik tehtud, teen nädala kokkuvõtte ära. Kuna kontrollkaalumine/pildistamine on kõige mugavam ära teha laupäeva hommikuti, siis tuleb ju kohe oma nädala kaalulangetustulemused kirja ka panna.
Kuigi mainisin juba kaalu, siis kohe numbreid paljastama ei hakka. Vaatame enne nädala trennid üle. Peale seda, kui eelmise nädala postituse üles panin, tegin veel laupäeval 30km rattasõitu ja pühapäeval ettenähtud 15km jooksu. Seega need jäid eelmise nädala kokkuvõttest välja. Aga sel nädalal said trennid sellised:


E: Ettenähtud vahelduva pulsiga jooks (kokku 12km) - välja tuli lihtsalt jooks, kus nautisin õhtukuumust ja olude tõttu ainult 8,65km (aeg 1:03:13). Õnneks sai igaks juhuks tööle ja tagasi rattaga käidud, seega vast sai need puudujäänud 3,45km välja vabandatud nende 25,2km-ga.

T: puhkepäev

K: rahulik jooks 8km + ÜKE - sai joostud 8,02km (aeg 59:20) ja 21min ÜKEt teha.

N: puhkepäev

R: 6km jooksu - sai tehtud 6,01km, aeg 43:11

L: 17km jooksu - tegin 17,07km. Aeg 2:07:02 Super hea jooks oli! Jalg oli kerge, pulss tegi küll vahel imelikke käike, aga ei ajanud hingeldama ega midagi muud. Jooksin kindlas tempos ja viimased kilomeetrid isegi tulid veidike kiiremad, kui eelnevad, sest sai päikese käest varjus joosta (see mõjutab mind väga palju). Seda jooksu oleks vabalt veel mõned kilomeetrid võinud pikendada enesetunde järgi otsustades :)

P: plaanis on 6km jooksu.


Järgmine nädal on juba Rapla Selveri jooksu nädal. Jätkuvalt ma mingit aega sealt ei oota, aga eks näis kuidas välja kukub. Kui tuleb vilu ilm, siis veel võiks midagi sealt tulla. Kui tuleb päike, siis ilmselt tiksungi oma 7:15 min/km kiirusega lõpuni ja sellest pole ka midagi hullu :)

Toitumisest rääkides, siis olen suhteliselt tubli olnud. Üks päev läksin lõhki oma kaloritega, aga üldse mitte sellepärast, et mingid hullud ohjeldamatud isud oleks olnud. Lihtsalt eelmisel päeval jäi korralikus koguses kaloreid söömata ja tundsin, et olen natuke liiga suures defitsiidis. Seega sõingi seda, mida tahtsin. Õnneks kaalule see mingit üliolulist muudatust ei toonud. Nädalaga läks ikka 1kg alla, mis on väga hea tulemus!


Veel kaks ja pool nädalat, siis saab lastel kool läbi. Sellega muutub mul trennide tegemine natuke raskemaks, aga tuleb siis hakata trenne natuke liigutama vastavalt sellele, kuidas liikuma saan. Tegemata ei kavatse ma jätta sellepärast midagi. Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab! Tuletage seda mulle ka siis meelde, kui ma siia vinguma tulen, et kuidagi ei saa :D :D
Comments