16 nädalat Sillamäe 24h jooksuni

16 lühikest nädalat on veel minu elu kõige raskema 24 tunnini! 16 nädalat... Seda on vähe. Seda on liiga vähe! Kuigi ma olen aeglane kui tigu ja trenni alati ei jõua, kui vaja, siis mingi sisemine hääl ütleb mulle, et ma teen selle ära! Kui segane ikka võib üks sisemine hääl olla?!?!

Eriti hullumeelne tundub see sisemine hääl, sest ma olen omadega hetkel suhteliselt madalseisus. Seekord jälle ei ole mul suurt midagi siin hõisata nädala lõikes. Kuna tegu oli peaaegu viimase ülikiire nädalaga (jah, need pidid koolitöödega lõpema, aga guess what? Õpetajana on mailõpp veel hullem aeg, kui eksamisess), siis aega trenniks oli täpselt nii palju, et polnudki. Sellest olenemata sain ikka oma jagu aega trenni alla panustada. Jooksma jõudsin küll häbematult vähe (püüan seda veel täna õhtul natuke parandada), aga üritasin seda kompenseerida rattasõiduga (jalgrattamatk oli).

Kuigi söömise koha pealt on see nädal olnud ulmeliselt kehv (nt: matka ajal vahukommide grillimine) ja kaalu koha pealt veel hullem, siis sisetunde pealt oli see nädal nö tagasivaate nädal ja pigem motiveeriv nädal. Võib olla on asi ka selles, et olen natuke blogi juubeliga seoses (muideks, minge täitke küsitlus ära vajutades SIIA) mõtisklenud oma teekonna peale üldisemalt ja selles laias pildis paar kehva nädalat ei ole midagi. Pigem annab see mulle motivatsiooni juurde, et ma suudan madalseisust välja tulla.

Hetkel on kaalul 84,8kg. Seega nädalaga +2kg. Olgugi, et kuuseis on ka selline kaalutõusu pigem soosiv, siis olen selle koha pealt enda peale natuke pahane. Enamasti olen suutnud kiire aja isud üle elada ilma kaalutõusuta. Ka lihtsad väiksed isud on saanud taltsutatud väikeste kaalu mitte muutvate maiustamistega. Kuid praegune seis - meeletult stressirikas (enamus päevad kuni 20-ni rakkes) nädal + magusaisu hood + PMS said minust täiega võitu ja nii see nädal läks alla mäge kiiremini kui veerev lumepall...

Aga veel on vaja esmaspäev, teisipäev, kolmapäev üle elada ja siis saab lõpuks kopsud tühjaks hingata ja rahulikumal tempol tegutsema hakata. Olgugi, et jooksuks aja leidmise koha pealt läheb siis asi veel keerulisemaks. Kuid selle probleemi saab lahendatud. Kui muud pole kuklas torkimas, siis saan paremini ka sobivat ajaakent välja kalkuleerida, mida jooksmiseks ära kasutada.

Lõpetuseks üks murekoht ka. Kas keegi on siitkandist Narva poolikut jooksma minemas? Tahaks minna, aga mul sada häda sellega (alustades lastehoiust kuni transpordini välja). Seega kui keegi on siitpoolt minemas või tahaks hirmsasti mu lapsi valvata, siis andke aga märku :D :D
Comments