Katsikule!

Mu perekond on väga suur. Mul on 3 õde ja 2 venda. Peaaegu kõik meist on jõudnud ikka, kus on juba oma kodud ja pered loodud. Sinna juurde käib muidugi ka laste saamine. Viimase 10 aasta jooksul (alustades Mareku sünniga) on meil pea iga aasta mõni beebi perre sündinud ja katsikukingid on väga aktuaalne teema pidevalt. Kuna varsti on jälle tulemas võimalus beebit minna uudistama, siis tegin väikse kokkuvõtte katsikukinkidest*.

Mina ise olen olnud praktiline katsikukingi tahtja. Mähkmed, termomeeter, esimesega ka küünekäärid jms, mis 100% kindlalt käiku läheb. Ilmselt olin natuke skeptiline, kas teised oskavad nö iluasju ikka minu maitsele sobivalt valida. 

Tegelikult esimeste lastega olin ma vist üldse nii praktiline, et ei osanud mõelda sellistele asjadele. Ainuke emotsionaalse väärtusega asi, mida katsikuks tahtsin, oli raamat, kuhu märkida lapse kohta erinevaid fakte. Sel ajal muidugi valikut väga polnud ka, nii et mul on plaanis see raamat ümber teha. Praegusel ajal on valikud hulga paremad. Näiteks SELLINE raamat on hulga sisukam, kui meie puhhiteemaline raamat.

Maheda lõhnaga küünal, (allikas)
Samuti olen ise muretsenud nimelised pluusid või bodyd. Seda küll erinevate beebigruppide kaudu (nt Marekul olid juulijumbud pereklubi ajast). Minu lastel on nimelised pluusid, aga tänapäeval tehakse igasugu ägedate kirjadega. Näiteks SELLISE body võiks küll vist mõnele tulevasele õe/vennalapsele kinkida. Sobiks kohe mitme tädi süles olles :D Ohh, ma leidsin veel parema, vaadake SEDA kirja :D  

Siiski on ka asju, mida ma tagant järgi olen mõelnud, et oleks võinud lasta katsikuks kinkida. Tehakse väga erinevaid kaisukaid, näiteks KARU kujul, kuhu märgitakse peale lapse nimi ja sünniandmed. Sellised oleks olnud ilmselt ühed head tolmukogujad kapi peal (arvestades, et ma poleks raatsinud lapsele mängimiseks anda :D), aga mälestusena oleks kord olnud väga armas asi! 

Teistele olen kinkinud erineva eesmärgiga asju. Näiteks nimelised lutikett ja närimisrõngas on päris populaarsed kingitused. Nimelised esemed on ka natuke praktilise väärtusega. Kui ära peaks kaduma, siis on lootust üles leida suurem. Pluss sellised asjad on need "mälestuste karbi" materjal, mida tulevikus oma lastele näidata.

Käepaelad (allikas) 
Selliste pärlite või üldse pisikeste osadega asjade puhul tuleb vaadata, kust tellida. Mina Margusele tellisin kuskilt suvalisest kohast ja läks peale paari kuud katki. Lisaks peaks olema helmed ikka lapsele ohutud ka materjali poolest. Kixik.ee on üks koht, kust mina julgen tellida. Sealsed helmed on BPA-vabad ja vastavad igati Euroopa nõuetele. 

Samuti olen kinkinud nö kaisulooma. Kõige parem oleks selline, millel on ka närimiseks osad küljes, aga ega kõik võib olla ei hakka igat näo lähedale tulevat asja närima :D Leidsin SELLISED Luvala poolt toodetud kaisukad, mis on nii armsad. Tuli kerge nostalgia hetk, sest kui me ise olime väiksed, siis me vanaema tegi meile suhteliselt sarnased loomad ja mõnel meist on siiani see alles.

Nimeline beebitekk (allikas)
Eks praktilisi kinke on ka saanud teha, aga arvestades, et paljudel on pea tühi ja tulevad mähkmepakiga, siis vältimaks suures koguses mähkmeid vales suuruses (tõstke käsi, kellel ei ole suurus 1 või 2 mähkmeid üle jäänud?!?), siis oleks mõistlikum veidi rohkem mõelda ja kasvõi teha kingitus, mis on suunatud hoopis vanemale õele/vennale või kummalegi vanemale.

Näiteks SELLINE märkmeraamat oleks minule väga meeldinud (tõsiselt mõtlen, et võiks praegugi selle endale muretseda, et igapäevaseid asju kirja panna). Kinkida  vanemale õele-vennale beebiga samasugune pluus ja panna peale ägedad tekstid - lugeja laps oleks kindlasti rahul! NENDELE Kriipsu pluusidele saad ju mida iganes peale kirjutada. 

Kruus vanaemale (allikas)
Tegelikult on see katsikukinkide maailm vägagi suur ja lai. Nii et edasipidi ei peaks üldsegi kinni jääma millegi praktilise kinkimisse, sest mähkmed saavad kasutatud nagunii, aga emotsioon, mis tuleb millegi tähenduslikuma kinkimisest, ei unune. Seega kui teil katsikud ees, siis soovitan vaadata kixik.ee lehte. Seal on müügil väga erinevate ja kvaliteetsete firmade toodangud. Esindatud on Luvala, Lennalee, Kriips, Annalutter, Hiil ja mitmed teised brändid. 

Kixik.ee lehelt saab tellida nii nimetuid kui ka nimelisi tooteid. Saate oma ideedega teha esemeid personaalsemaks ja väärtuslikumaks saajale. Esemeid on seal alates kaisukarudest kuni sugupuudeni välja. Isale rahakott või emale armsa tsitaadiga seinapilt - kõik on olemas! 

* Tegu on sponsoreeritud postitusega.


Comments