"August välja" kuu ehk augusti kokkuvõte

August oli imeline kuu! Ilma oli, motivatsiooni oli, tahet oli! Kuu lõpp küll natukene jättis mõru maigu suhu ühe väikse haigla trip´iga, aga muidu oli üks tore kuu!

Kaalulangetuse koha pealt oli väga edukas kuu! Kaalult läks 6,4kg kuu ajaga. Ei olnud suuri isusid, samas sai natuke maiustada (peamiselt jäätisega). Ei pannud piiranguid, samas ei võtnud ka igat kooki, mida nägin või milleni näpud ulatusid. Ei mõelnud pikalt ette, mida ja millal söön, kuid laual oli enamasti vähemalt 1-2 korralikku toitu päeva jooksul. Seega igati win-win olukord minu jaoks. Kaal langes, aga suurt nagu midagi selle heaks ei teinud :D


Nii toitumise kui üldise vaimse poole pealt olen suutnud leida ühe rahuliku punkti. Eelmise aasta lõpus tekkinud august olen edukalt välja roninud ja tunnen, et olen kindla jalgealuse tagasi saanud. Loodan, et sügisene stress seda jälle paigast ei kõiguta. Üritan vähemalt võtta asja rahulikult ja valida, et kõige olulisemad asjad tehtud saaks ning mitte üle paanitseda, kui vähem olulised asjad tegemata jäävad. Ikka selleks, et end säästa ja ellu jääda sel õppeaastal.

Kui peavalu on nii hull, et on vaja kaht rohtu, et see maha suruda....

Jooksmise koha pealt jäid mõned trennid ära. Peamiselt peavalude tõttu. Olen sellel kuul maadelnud päris räigete valudega ja lõpetasin sel nädalal ka haiglas, sest lihtsalt kuidagi polnud võimalik sellest valust lahti saada. Seetõttu olen ka need perioodid veidi rahulikumalt võtnud, kui oleks vaja olnud. Seega ei saanud ma oma 200km täis, nagu oleks pidanud... 15km jäi puudu...

Õhtused jooksud jäävad juba pimedasse. 

Jooksu koha pealt oli siiski edukas kuu. Ise nägin arengut, treener nägi arengut. Sai kõvasti enesekindlust kogutud 24h jooksuks ja täiesti teadlikult liialt enesekindlalt ütlen, et ma olen selleks jooksuks valmis! Täpselt nii palju, kui esimeseks selliseks jooksuks valmis saab olla (ehk kohale jõudes selgub, et tegelikult pole üldse valmis :D, aga ma sellega arvestanud).

Augustis oleme ka Marelit ja Margust rohkem oma õhtustesse liikumistundidesse kaasanud. 

August oli väga edukas kuu ka minu kaalu- ja trennigrupis "mina viitsin!". Kuna osalejatest väga suur % pidas lõpuni välja ja tahab jätkata, siis teemegi septembris uuesti kaaluvõistlust. Nii et kes tahab osa võtta, siis täna on just see õige päev selle tegemiseks!

Augustis sai ka puhkus läbi ja tuli tööle naasta. Sellega koos hakkasin uuesti lõputööga ka tegelema. Olen isegi esmase projekti alge juhendajale ära saatnud. Pean muidugi seda nüüd ümber hakkama tegema, aga ega ma lootnudki esimese katsetusega kohe ilma parandusteta pääseda. Mu juhendaja on piisavalt karm õppejõud, et pole väga mõtet loota, et ta esmase variandi pealt vigu ei leiaks.

Ilusat septembrit meie poolt! 
September tuleb samuti väga äge ja sisutihe. Kirsiks torditipul on sel kuul muidugi 24h jooks, aga samas hakab uuesti pihta sisuline klassis tehtav töö ja ka saan katsetada natuke huvijuhiks olemist. Projektiga pean saama ühele poole ja natuke juba küsitlust ka ehk vaatama. Ühesõnaga tegemist jätkub rohkemaks, kui isegi vaja oleks :D

Comments

  1. Ma soovitan teooria enne küsimustikku ära kirjutada, niipidi on lihtsam. Meie putitasime oma küsimistikku kolm kuud.

    ReplyDelete

Post a Comment