Kes me oleme?

Kes mõnegi postituse läbi on lugenud, on aru saanud, et see blogi pole ainult minust. Seega väike tutvustus meie väikesest perest.

Maris
Olen 29 aastane kõrgharidusega kolme lapse ema.  Töötan koolis väikeklassi õpetajana ja õpin Tartu Ülikoolis magistrantuuris eripedagoogikat.  Kuna mina olen siia ainuke kirjutaja, siis kirja lähevad kõik mõtted, mida leian olevat sobilikud maailmaga jagamiseks. Peamiselt keskendun oma kaalu ja trenni teemadele, aga vahel kirjutan ka muid mõtteid.


Marek 
Marek on 10 aastane noormees. Ta on veidi omamoodi laps. Meeldib olla omas maailmas ja on skeptiline kõige uue vastu. Marekust võib lugeda siit lisaks igapäeva tegemistele ka tema iseloomuga seonduvatest iseärasustest ja kooliga seonduvast. Järjest enam tuleb teemaks ka Mareku trennid jalgrattaga.


Mareli 
Mareli on 8 aastane kunstnik. Talle on antud maalija kätt ja veidi boheemlaslikku hinge rohkem, kui ühest noorest neiust võiks oodata. Lisaks kunsti loomisele meeldib talle ka loodusest seda otsida ja seda omakorda meisterdamisel ära kasutada. Kunstniku loomus kandub üle ka muusikasse, sest Mareli õpib muusikakoolis tšellot. 


Margus
Margus on krapsakas kolmeaastane. Talle meeldib väga meestetöid teha (vähemalt läbi mängu) ja igalpool mujal abis olla. Iseloomult ei jää alla oma õele ja vennale, seega kangust on me majapidamises rohkem, kui ema närvid vahel välja kannatavad. Samas suudab ta alati oma armsa näo ja suurte kallide-musidega kõik heaks teha!Bosse, Paula ja Peeter
Kolm musketäri, kes oskavad olla tublid valvekoerad, aga ka parajad marakratid, kes närivad kõike, mis ette jääb. Bosse on meiega juba maja ostust saadik, Paula ja Peeter jõudsid meie juurde läbi selle, et keegi hoolimatu oli nad metsa jätnud. Praeguseks on neist kõigist saanud juba suured koerad, kellel lihtsalt on kutsika mängisu :) 


Lisaks eluolenditele on meil suur maja, mis kogu seda seltskonda peab välja kannatama. Vastutasuks teeme meie tema jällegi uueks ja ilusaks :)


Comments

 1. Väga tore, et kogemta su blogi otsa komistasin. Tunnen kohati enda elu ära. Samuti vana maja ost ja selle lõputu renoveerimine, 3 last ja muidugi trenni teema. Vähe on blogisid mida jälgin, sinu oma jälgin ka nüüd. Edu kõiges :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh tagasiside eest. Uute lugejate üle on ainult hea meel :)

   Delete
 2. Nii meeldib teie tütre nimi :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Seda alguses ei lubatud panna olenemata, et nii lihtne ja eestipärase kirjapildiga. Aga kuna eestis oli tol ajal 22 korda seda nime kuskil juba pandud, saime ka loa 😊

   Delete

Post a Comment