Kes me oleme?

Kes mõnegi postituse läbi on lugenud, on aru saanud, et see blogi pole ainult minust. Seega väike tutvustus meie väikesest perest.

Maris
Olen 29 aastane kõrgharidusega kolme lapse ema. Jätkuvalt vallaline, kui seaduse järgi oma perekonnaseisu võtta, aga reaalselt juba pea 12 aastat ära kodustatud Priidu poolt :) Töötan koolis õpetajana ja õpin Tartu Ülikoolis magistrantuuris eripedagoogikat.  Kuna mina olen siia ainuke kirjutaja, siis kirja lähevad kõik mõtted, mida leian olevat sobilikud maailmaga jagamiseks. Peamiselt keskendun oma kaalu ja trenni teemadele, aga vahel kirjutan ka muid mõtteid.Priit 
Priit (nagu lapsedki) saavad siin kajastust veidike pealesunnituna, aga ei ole veel siiani keegi selle üle kaevanud. Priit on kuldsete kätega mees. Ta võib meil kõik nullist valmis teha. Olgu see siis palgivahetus, tapeedi panek või toidutegemine. Otsekohesus on tema teine nimi. Priidu jaoks ei ole ebanormaalne, et ka mees on vahel lastega haiguslehel ja jookseb nendega arstide vahet.  Priidu kohta saate lugeda eelkõige remondi postitustest (tegelikult küll rohkem piltidelt näha, sest kohustuslikult on ta mu ehitajast modell :D )  ja ka tema katsumustest jooksuradadel :)


Marek 
Marek on 10 aastane noormees. Ta on veidi omamoodi laps. Meeldib olla omas maailmas ja on skeptiline kõige uue vastu. Marekust võib lugeda siit lisaks igapäeva tegemistele ka tema iseloomuga seonduvatest iseärasustest ja kooliga seonduvast. Järjest enam tuleb teemaks ka Mareku trennid jalgrattaga.


Mareli 
Mareli on 8 aastane printsess/pärdik. Hommikuti valib ta riideid erilise täpsusega (kui emme selleks aega annab) ja samas läheb oma uhkete kleitidega puude otsa turnima. Mareli on eriliselt isepäine plika. Ta saab kõigega ise hakkama, kui pole just jonnituju. Lisaks on ta ka paras lillelaps. Taimed, loomad, taevas - ta võib looduses möllata tunde, ilma, et sellest ära väsiks. Ja kõikvõimalikud leiud on täielik aare tema jaoks! Mareli kohta saategi siit lugeda tema lahedatest ütlemistest, tegemisest. Ei saa ka ütlemata jätta, et see on plika, kes suudab minuga pikki jalutuskäike ette võtta ilma ühegi vingumiseta :)


Margus
Margus on krapsakas kolmeaastane. Talle meeldib väga koos issiga tööd teha ja igalpool mujal abis olla. Söömisega ei pirtsuta ja on üldse üks väga muhe kuju :) Käib juba lasteaias ja saab ka seal hästi hakkama.Bosse, Paula ja Peeter
Kolm musketäri, kes oskavad olla tublid valvekoerad, aga ka parajad marakratid, kes närivad kõike, mis ette jääb. Bosse on meiega juba maja ostust saadik, Paula ja Peeter jõudsid meie juurde läbi selle, et keegi hoolimatu oli nad metsa jätnud. Praeguseks on neist kõigist saanud juba suured koerad, kellel lihtsalt on kutsika mängisu :) 


Lisaks eluolenditele on meil suur maja, mis kogu seda seltskonda peab välja kannatama. Vastutasuks teeme meie tema jällegi uueks ja ilusaks :)


Comments

 1. Väga tore, et kogemta su blogi otsa komistasin. Tunnen kohati enda elu ära. Samuti vana maja ost ja selle lõputu renoveerimine, 3 last ja muidugi trenni teema. Vähe on blogisid mida jälgin, sinu oma jälgin ka nüüd. Edu kõiges :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh tagasiside eest. Uute lugejate üle on ainult hea meel :)

   Delete
 2. Nii meeldib teie tütre nimi :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Seda alguses ei lubatud panna olenemata, et nii lihtne ja eestipärase kirjapildiga. Aga kuna eestis oli tol ajal 22 korda seda nime kuskil juba pandud, saime ka loa 😊

   Delete

Post a Comment