Koostöö

Tavaliste reklaamide suureks miinuseks on see, et nad on lühiajalised. Sa maksad kampaania eest ja see saab olla veebilehel, teleekraanil või kuskil plakatina üleval teatud aja. Enamasti maksavad nad päris korralikku kopika.

Blogide kaudu pakutav reklaam on teistsugune. Kogemused, mida blogija teie tootega seoses oma blogisse lisab, jääb sinna igaveseks. Ka hinnakiri on tunduvalt teine ning mis kõige parem - reklaam jõuab otse tarbijate sihtgrupini. Minu blogi sihtgrupiks on tervislikku ja aktiivset eluviisi harrastavad naised-mehed, kes tahavad sama mustrit õpetada ka oma lastele. Reklaamitavate toodete alla käivad seega tooted, teenused ja üritused seoses spordiga, tervisliku toitumisega, laste aktiivse ajaveetmisega.

Olen avatud erinevatele koostööpakkumistele. Kui soovid mulle kirjutada oma ideest, siis minuga saab ühendust e-maili teel: marishuopolainen@gmail.com. Samuti võid kirjutada FB blogi lehele või jäta kommentaar siia  lehele :) Pakiautomaatidest sobivad mulle Türi maxima ja Türi smartpost (tel number 58547699).

Koostööpakkumise vorme võib olla erinevaid, kõik on läbirääkimiste küsimus ;) Meediakanalitena on kasutusel blogi, blogi facebooki leht, instagram.

Katsetajaks olen enamasti mina, aga asjade, mille puhul see on võimalik, annavad hinnangu enamasti ka teised pereliikmed. Seega, olenevalt tootest, võib saada korraga hinnangu kuni viielt inimeselt - täiskasvanutest nii nais- kui meespoole arvamus ning lapsed kolmes eri vanuses.

Blogi statistika:
* Vaatamisi kuus keskmiselt 15 000-18000
* Vaatamisi päevas keskmiselt 500-1000

Ilusat päeva! 
Maris

Comments